Anantara Dhigu resort
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
3 160 EUR
Vhodné pre: 
páry aj rodiny s deťmi
Transfer: 
rýchloloď 35 minút
Stravovanie: 

V cene zájazdu

  • polopenzia

Ďalšie stravovanie

  • plná penzia
Počet izieb celkom: 

38 plážových vil Sunrise

17 plážových vil Sunset
  2 vily s bazénom Sunset
  6 vil s bazénom Anantara
  2 rodinné vily Sunset
  5 dvojizbových vil Anantara s bazénom
19 vodných suit Sunrise
19 vodných suit Sunset
  2 vodné suity s bazénom

Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
mimo hlavní sezónu83 750 CZK
hlavní sezóna
12.1. - 12.4.2018
113 450 CZK

Uvedené ceny neobsahujú špeciálne cenové akcie a zľavy ponúkané rezortom. 
Pre presnú kalkuláciu zájazdu vo Vami požadovanom termíne nás kontaktujte.

 

ANANTARA DHIGU*****+

 

  • luxusný rezort strednej veľkosti 
  • súkromie a kľud v priestranných vilách
  • výborný servis
  • možnosť stravovania v susednom rezorte
  • detský klub a programy pre deti
  • transfer rychloloďou
     

Anantara Dhigu je tropickou záhradou s cestičkami z bieleho jemného piesku obklopená tyrkysovou lagúnou, ponúkajúcou kľud, luxus a skvelý servis pre Vašu dovolenku na Maledivách. Plážové a vodné vily sú orientované na východnú alebo západnú stranu. Ostrovné vily sú oddelené urastenými kermi a poskytujú tak dostatok súkromia. Anantara Dhigu sa rozkladá na ostrove o rozmeroch 510x150 metrov na atole Južné Malé. S Anantarou Dhigu susedia jej dva sesterské rezorty, Anantara Veli a Naladhu.

 

 

Popis resortu: 

Anantara Dhigu je podlhovastý luxusný rezort v lagúne, v ktorej sa nachádzajú ďalšie dva rezorty rovnakej spoločnosti. Dobré podmienky na šnorchlovanie nájdete na konci lagúny pri ostrove Guli Fushi, kam doplávate na kajaku. Stravovať sa je možné ako aj v rezorte Anantara Dhigu, tak aj v susednom rezorte Anantara Veli. Medzi obidvoma rezortmi je lodná doprava. Priamo v rezorte sú tri reštaurácie a jeden bar. Štvrtá reštaurácia je na lávke spojujúcej rezorty Naladhu a Anantara Veli a z Anantara Dhigu sa do nej dostanete loďou.

 

Reštaurácie

Vo Fushi Café na belostnej pláži začína deň. Raňajky sú podávané formou bufetu v kombinácií s tzv. "živým varením". K večeri sú podávané výborné pokrmy medzinárodnej a maledivskej kuchyne, rovnako formou bufetu.

V reštaurácií Terazzo si vychutnáte talianské špeciality a talianské vína. Vo vínnej pivnici môžete popíjať vína z celého sveta.

Fuddan Fusion Grill uspokojí Vaše chute na grilované špeciality. Táto reštaurácia je postavená nad vodou na okraji lagúny.

V teakovej reštaurácií Baan Huraa, nad vodnou hladinou uprostred lávky spojujúcej rezorty Naladhu a Anantara Veli sú v čase obeda a večere servírované pokrmy thajskej kuchyne.

Plážový bar Aqua pre Vás prichystá ľahké snacky, nápoje a koktejly.

Rezort Anantara Dhigu je pripravený prichystať aj romantické večere podľa Vašich priani - na pláži pri sviečkach, na súkromnom ostrove, na terase Vašej vily alebo pri západe slnka na tradičnej maledivskej lodi dhóni.

 

Popis hotelu a pokojů: 

Plážové vily Sunrise a Sunset (interiér 88m2, ext. 22m2)

Z plážových vil Sunrise si môžete užívat ranný východ slnka, z vil Sunset potom podvečerný západ slnka. Vily majú izbu s posteľou king-size, denným lôžkom, písacím stolom a konferenčným stolíkom s kreslami, oddelenou šatňou, kúpeľňu so sprchovým kútom a veľkou vaňou, v záhrade je vonkajšia sprcha. Pred vilou je terasa so stolíkom s kreslami a leňoškou, na opaľovacej terase sú ležadlá. 

Vybavenie vil a suit: klimatizácia, trezor, televízor so satelitom, CD/DVD prehrávač, prístroj na výrobu kávy a čaju, minibar, internetové pripojenie, dokovacia stanica pre iPod.


Vily s bazénom Sunset (int. 88m2, ext. 74m2)
Tieto vily sú rovnaké ako plážové vily, v zadnej záhrade majú navyše bazén. 

Vily Anantara s bazénom (int. 88m2, ext. 136m2)
Interiér vil Anantara je rovnaký ako interiér plážových vil. Pred vilou je naviac velký bazén.

Rodinné vily Sunset (int. 134m2, ext. 31m2)
Rodinné vily sú ideálne pre rodiny s deťmi. K plážovej vile je pripojená ešte jedna izba s oddelenými postelami a vlastnou polootvorenou kúpeľňou a vonkajšou sprchou. Izba ma rovnako vlastnú terasu s posedením.

Dvojizbové vily Anantara s bazénom (int. 176m2, ext. 92m2)
Tieto vily umožňujú trávit dovolenku spoločne rodinám alebo priateľom. Sú to dve samostatné plážové vily zdieľajúce jeden velký bazén.

Vodné suity Sunrise a Sunset (int. 83m2, ext. 49m2)
Vodné suity sú postavené na koloch nad hladinou lagúny. Interiér je obdobný ako v plážových vilách. Z veľkej kúpeľne je výhľad na lagúnu. Na priestranej vonkajšej terase sú ležadlá na opaľovanie a vedú z nej schody do vody.

Vodné suity Anantara s bazénom (int. 83m2, ext. 97m2)
Vodné suity Anantara majú naviac na terase menší bazén.